טבלת הוצאות אקסל או אפליקציה

אקסל טבלת הוצאות והכנסות
לשיתוף הכתבה

 2,429 צפיות

העדפתי האישית: טבלת הוצאות – אקסל או אפליקציה?

אז… מה אתם מעדיפים? טבלת הוצאות אקסל או אפליקציה פליקציה לניהול משק הבית? אתחיל מההתחלה, אני אוהב להשתמש באקסל. רשמתי על זה מאמר ארוך עם טבלה הוצאות והכנסות להורדה והמון טיפים יישומיים, וכאן מאמר שלם אודות 12 עצות זהב לניהול תקציב הוצאות הכנסות משפחתי. לאורך השנים ובמיוחד בהתחלה, יצא לי לא מעט להתלבט כיצד לנהל את הוצאות והכנסות משק הבית. האם באקסל? האם באפליקציה? ואפילו חשבתי על השיטה הישנה בדמות עט ודף. בסופו של דבר העדפתי לנהל באמצעות האקסל טבלת הוצאות והכנסות. כן, זה עלול להיות טרחני מעט, לפחות בהתחלה, אבל עם הזמן הרווח יהיה כולו שלכם.

רוצים לחנך וללמד גם את ילדכם פיננסים, צרכנות וכלכלה ובעיקר לתת להם כלים להצלחה? ליחצו כאן אודות חינוך פיננסי לילדים

אקסל טבלת הוצאות והכנסות

למה אני כל כך מאמין בו?

1. הוא מחייב את לחודש לעבור על כלל הסעיפים, ללא הנחות. ככה לא מתחמקים מזה.

2. עם הבניה נכונה שלו ניתן להתסכל בקלות חודשים אחורה ולזהות חריגות. לא פעם יצא שגבו ממני תשלום גבוה יותר באיזה חוג לילדים, או אפילו באתר קניות כזה או אחר.

3. עצם העיסוק בו מכניס מכניס לתודעה פיננסית מעמיקה יותר ועירנית כלפי ההוצאות וההכנסות של משק הבית

מה יש היום מעבר לטבלת הוצאות והכנסות באקסל?

נוסף לטבלת ההוצאות לא חסרות אפליקציות טובות יותר וטובות פחות. חיפוש קצר מאוד יניב לפחות עשרות כאלו. היו 2 סיבות עיקריות שלא הצלחתי להתחבר לאותן אפליקציות, וזה לא כי אני מיושן:

הראשונה, זה הצורך לחבר ישירות את החשבון בנק שלי לאפליקציה. ככלל, אני תמיד צעדיף למעט לתת פרטים אישיים ברשת, קל וחומר פרטי חשבון בנק. הדברים האלו נפרצים ומועברים לגורם שלישי חדשות לבקרים.

השניה, זה חוסר הניהול. האפליקציות הן חכמות ומדהימות ומצוינות בשיקוף המידע, כלומר שורות תחתונות. לכל היותר פירוט סעיפים כללים, שלא יורדים לרמה שאני מחפש.

היתרון המובהק של האפליקציה לעומת אקסל טבלת הוצאות והכנסות זה הפשטות. עם אפליקציה נכונה, כל המספרים אמורים להסתדר לבד, אם כי טרם מצאתי כזו.

השיטה הישנה והטובה – עט ומחברת, אז זה נראה לי מיושן למדי….

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק "חתול פיננסי" – הקהילה להשכלה וידע פיננסי

אז מה עדיף אקסל או אפליקציה?

לא חייבים אקסל טבלת הוצאות והכנסות, אפשר אפליקציה, אם כי אני סבור שיש יתרונות מובהקים לאקסל. אין פה נכון או לא נכון אל מה מתאים לכם. אם אקסל טסלת הוצאות והכנסות זה משהו גדול ומעיק ואין שום סיכוי שתעשו אותו, אז כמובן שעדיף אפליקציה. אם לא מצאתם אחת טובה שכזו, טוב… נו… נשארתם עם העט והדף.
העיקר שיהיה לכם ניהול, שליטה ובקרה על ההוצאות וההכנסות!


לשיתוף הכתבה

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פייסבוק חתול פיננסילהצטרפות לקבוצת הפייסבוק – חתול פיננסיפייסבוק חתול פיננסי