עצמאות כלכלית

איך להרוויח כסף באינטרנט: 24 דרכים לעשות כסף מהבית – המדריך המלא

איך להרוויח כסף באינטרנט: 24 דרכים לעשות כסף מהבית – המדריך המלא

גלו כיצד תוכלו להרוויח כסף באינטרנט ולהגדיל את ההכנסה שלכם מהבית והכל דרך המחשב. להרוויח כסף באינטרנט זו דרך מעולה להגדלת וריבוי הכנסות
איך לעשות כסף באינטרנט

איך להרוויח כסף באינטרנט ומהבית – המדריך השלם לשנת 2024

האינטרנט פתח עולם שלם של אפשרויות להרוויח כסף מהבית, באינטרנט אפילו בכמה שעות. היום, כמעט כל אחד ואחת יכולים ליצור מקור הכנסה נוסף, ואפילו עיקרי משלהם דרך הבית מול המחשב האישי וללמוד איך להרוויח כסף , ויודעים מה? אפילו מהטלפון הנייד. יש שיאמרו שזה לעשות כסף מכלום, אני טוען שזו אחלה דרך לאיך לעשות כסף באינטרנט בנוחות.

הגבולות שהיו פעם נעלמו. השאלה של איך לעשות כסף היא לא בהכרח בעבודה פיזית מחוץ לבית. לא צריך כבר לצאת מהבית על מנת להרוויח כסף ולהגדיל את ההכנסה. להרוויח כסף באינטרנט מעולם לא היה נגיש כל כך, ואפילו בעלות נמוכה יחסית. זה יכול להיות מכירת מוצרים, לספק שירותים, או אולי אפילו ליצור תוכן דיגיטלי כמו הבלוג הזה, חתול פיננסי. הכוח בידיים שלך. הפוטנציאל להרוויח כסף באינטרנט ולעשות כסף מהבית הוא בלתי מוגבל, והמדריך הזה יעזור לך להבין את הדרכים השונות שבהן אפשר לנצל את ההזדמנויות האלו. אז שלוש ארבע ולעבודה!

תוכן עניינים

פתיחת חשבון מסחר עצמאי

עצמאות כלכלית בדרך

לפני שנצלול לכל הדרכים לעשות כסף בבית מהאינטרנט חשוב לציין שזה אומר להיות עצמאים, לפחות במקביל לעבודה כשכירים. לפתוח עוסק פטור בהתחלה, ולהתחיל לתת שירותים און ליין ולהרוויח מהם כסף. זה יכול להיות על פלטפורמות כמו Upwork או Fiverr או אפילו מפה לאוזן וברשתות החברתיות. אפשר למצוא עבודות במגוון תחומים כמו כתיבה, עיצוב, תכנות ועוד. תנו לכישרון שלכם לעשות כסף, לייצר הכנסה מהצד שאולי תהפוך להכנסה מרכזית והכל באינטרנט, בדרך לעצמאות כלכלית!

לפני שאתם נבהלים מלעשות כסף באינטרנט כעצמאים, אז זכרו שזה יכול להתחיל בקטן במקביל לעבודה שלכם, ויש יתרונות גם לפתוח עוסק פטור ולהיות עצמאי כמו פתיחת קרן השתלמות לעצמאים. אל תיבהלו מלהרוויח כסף כהכנסה נוספת באינטרנט, ואל תיבהלו ממיסוי, זה אומר שאתם בדרך הנכונה לעצמאות כלכלית.

איך לעשות כסף מפייסבוק?

לוקח זמן, אבל בהחלט אפשר לעשות כסף לא רע בכלל מפעילות בפייסבוק. תפתחו קבוצה שעוסקת בעולם תוכן שמעניין אתכם כמו “חתול פיננסי“, תנהלו אותה ביד רמה ותוכלו לצבור קהל רחב מאוד.

מה עושים עם זה? השמיים הם הגבול. משיווק שותפים ועד מכירת מוצרים שירותים שלכם. זה יכול להיות על ידי וובינרים, שיתופי פעולה עם גורמים אחרים, פוסטים וכו’. תצרו קהילה חזקה ואיכותית, תטפחו אותה והיא תחזיר לכם ביג טיים. הרבה מאוד מנסים לעשות כסף מפייסבוק וכושלים, תהיו טובים ונחושים ותצליחו, יש עוד הרבה טיפים לאיך לעשות כסף מרשתות חברתיות בהמשך המאמר.

 • יתרונות: זה תחום שאתם אוהבים, ככה שההנאה מובטחת.
 • חסרונות: דורש עבודה ותחזוקת, זה לא קסם.

פתיחת חשבון מסחר עצמאי

לעשות כסף מבלוגים ואתרי נישה באינטרנט

יצירת בלוג כמו זה, או אתר בנישה מסוימת עם עם דירוג גבוה בגוגל ותכנים איכותיים, יכולים להביא לכסף טוב באינטרנט והגדלת הכנסה מהצד. אפשר להרוויח כסף באינטרנט בבלוגים ואתרים באמצעות פרסום מודעות, שיווק שותפים ומכירות מוצרים. שימו לב זה לא קורה בין לילה, זה לוקח זמן לעשות כסף מבלוגים ואפילו ידרוש מכם לעשות קידום אתרים – SEO, אבל אם פועלים נכון. מבינים את התחום, יוצרים תוכן איכותי ועקבי תוכלו להגיע למחוזות פיננסים חדשים.

 • יתרונות: רווח פסיבי יחסית אחת שהסיסטם מיוצב.
 • חסרונות: דרוש זמן לבניית תנועה ותוכן, זה לא קסם כפי שלעיתים נוטים לתאר, זה לטווח ארוך, אבל אם פועלים נכון, זה עובד!

קורסים און ליין יכולים להכניס הרבה כסף מעבודה בבית

אפשר לעשות כסף מהבית באמצעות קורסים. אם יש לך ידע בתחום מסוים, אפשר ליצור קורסים בפלטפורמות כמו Udemy או Coursera. זה לא מחייב ההשקעה של זמן רב וכסף. אפשר לעשות הדרכות, לצלם אותן ולמכור מערכי שיעור און ליין. אחת ויצרתם כזה, יש לכם נכס פסיבי שמניב כסף והכל באינטרנט. שבו עם עצמכם ותחשבו מה אתם מלמדים אחרים, בעבודה, עם חברים ומשפחה, מה הערך המוסף שלכם לעולם? תחשבו על איך אפשר להעביר את זה בצורה מעניינת ותורמת תתחילו לפעול. זה יכול להיות בסיסי עם מצלמה עצמית והקלטת קול ועד… תסריטאות, בימוי, אנימציה ועוד.

 • יתרונות: לאחר ההקמה ועם שיווק נכון יש פוטנציאל גדול להכנסה פסיבית.
 • חסרונות: לעיתים דרוש זמן והשקעה ליצירת הקורס, וצריך לתחזק שיווק.

תהנו מהעשייה ומהכסף

תהנו מהעשייה ומהכסף

הרצאות און ליין

בהמשך לסעיף הקודם, תוכלו למנף את הידע שלכם להרצאות ברשת און ליין ולהרוויח כסף מההרצאה. זה יכול להיות להרוויח בצורה ישירה עבור ההרצאה שישלמו לכם או אפילו במסגרת סעיף תוכנית שיווק שותפים שאתם משתפים מהידע ומקדמים מוצרים שאתם מאמינים בהם. תעשו את זה בזום לכמה אנשים או וובינר ענק, זה לא משנה, תתחילו לצבור מוניטין להרצאה הגדולה יותר.

 • יתרונות – תוכלו לבסס את עצמכם כאוטוריטה בתחומכם ולהמשיך לצמוח.
 • חסרונות – דורש להכין הרצאה אטרקטיבית, מעניין ולשמור קהל און ליין, לא תמיד זו משימה קלה.

טיפ של אלופים

זה לא יקרה בין לילה, לא תעשו מוניטיזציה בדיגיטל מהבית תוך מספר ימים וכנראה לא שבועות. זה לוקח זמן. חודשים ולעיתים גם שנים.

איך עושים כסף מדרופשיפיג (Drop shipping)

דרופשיפיג (Drop shipping) זו למעשה שיטה ותיקה להרוויח כסף ממסחר באינטרנט. כמה לא כתבו עליה באינטרנט… אתם מקשרים בין הלקוח ליצרן וגוזרים את הקופון שלכם. לא עוסקים בלוגיסטיקה של המוצר עצמו ולא מחזיקים מלאי. דרופשיפיניג זה תחום שבשנים האחרונים סובל מרוויה, וגם לצערי מלא מעט תרמיות. ביחרו נכון, אחרת תחוו מפלה. אחד הגורמים החזקים בשוק זה AMAZON.

 • יתרונות: אין עיסוק במוצרים עצמם. אין סחורה.
 • חסרונות: השוק רווי, מצריך לעיתים עלויות לא מבוטלות וידע רב.

בדיקת תוכנה עם uTest

עם uTest תוכלו לעשות לא מעט כסף און ליין באינטרנט מהבית. uTest זו בעצם פלטפורמה שאפשר להירשם אליה ותוכלו לקבל ישירות למחשב תוכנות ואפליקציות לבדיקה. קל ונוח.

 • יתרונות: יש הרבה אפשרויות בחירה ואפשר להתאים מה שנוח לכם.
 • חסרונות: האמת? אין יותר מדי. זה לא מיליונים, אבל אחלה כסף.

הכנסה מהצד בעיצוב גרפי באמצעות תוכנות כמו CANVA ו- AI כמו MIDJOURNEY

איך אפשר לייצר הכנסה באינטרנט מהבית מעיצוב גרפי? אז זה לא מורכב כל כך. זה יכול להיות עיצוב גרפי באמצעות CANVA, וכמובן כלי AI מתקדמים כמו Midjourney, אל תילחמו בקידמה, תאמצו אותה.

תורידו CANVA בחינם, אפשר לשדרג לCANVA פרו ואפילו לעשות קורסים טובים און ליין בזול. אפשר לעשות מזה אחלה כסף מהבית. אז אם יש לך כישרון עיצובי אפשר לתת עם זה מענה להמון לקוחות. אפשר ללמוד את התפעול של זה ממלא תכנים ברשת על כל תוכנה ואפליקציה. תמכרו לוגו, תמונות ואפילו פרומפטרים במידג’ורני, באמת שלא חסר. ותאמינו לי שאם אחד כמוני יודע להתעסק עם זה גם אתם תוכלו.

 • יתרונות: גמישות, תחומים רחבים של עבודה.
 • חסרונות: עמלות, יכול לקחת זמן למצוא לקוחות.

,תראו בתמונה למטה איזה צייר מדהים אני עם DALL-E תחת הפרומפט: an oil painting portrait of a capybara wearing medieval royal robes and an ornate crown on a dark background

חתול פיננסי מצייר קפיברה

חתול פיננסי מצייר קפיברה מלכותית מימי הביניים

בנית אתרים ככלי להרוויח כסף באינטרנט

אם באינטרנט עסקינן ובתוכו איך עושים כסף מהבית באמצעות האינטרנט, אז אחד הדברים החשובים שצריך עבור זה, זה אתר. בלוג, דף נחיתה, אתר תדמית וואט אבר. מי שלא שם – לא קיים. נצלו זאת, נצלו את הביקוש ותתפתחו לאפיק מסחרי שצומח כל יום שמאפשר לעשות כסף און ליין בקלות. אפשר לעשות קורס בנית אתרים, אפשר כמובן ללמוד הכל מהרשת, באמת שלא חסר. כנסו לאחד שנראה טוב ומדבר אליכם ותלמדו את זה. וויקס, וורדפרס ואפילו תכנות. מה שמתאים לכם ותתחילו להרוויח כסף מהבית באמצעות בנית אתרי אינטרנט.

 • יתרונות: אחרי שמתמקצעים, זו עבודה יחסית פשוטה לאתרים לא מורכבים.
 • חסרונות: השוק גם פה רווי, צריך להיות טובים מאוד ולצבור מוניטין.

 

כתיבת תוכן ולעבוד מהבית במחשב

כתיבת תוכן כמו פוסטים, מאמרים, קורות חיים, תסריטים לקורסים וואט אבר! יש לזה ביקוש וככה תוכלו לנצל את כישוריכם ולעשות כסף מהבית, בקלות יחסית, בלי השקעה כספית ובפיג’מה.

יש לכם יכולת כתיבה? תמנפו אותה לעזור לאחרים ולחסוך להם זמן ותסכול. תנצלו את הטכנולוגיה, את כל כלי ה AI כמו CHATGPT שיעזרו לכם ליצור תוכן איכותי ומהיר.

 • יתרונות: אם יש לכם את זה, יש לכם את זה, זה מגיע מקלות.
 • חסרונות: למצוא את הלקוחות הרלוונטים לנישה שלך.

טיפ של אלופים

תנצלו את הטכנולוגיה, את כלי ה AI השונים על מנת לעזור לכם לקבל רעיונות חדשים וליצור.

שיעורים פרטיים און ליין הכנסה מהצד

אחד האפיקים הנפוצים יורת להכנסה מהצד והגדלת הכנסה. אפשרי כמובן פיזי, אבל העולם החדש הולך לכיוון האון באינטרנט. תוכלו להרוויח כסף מזה גם באינטרנט. אפשר לעשות מכפילים גדולים אם פותחים קבוצה של מספר תלמידים ותלמידות בזום – אין באמת מגבלה. תעברו מהדף ועט לעכבר ומקלדת, וכל זה עם כפכפים מהבית. רק ליבשו חולצה מכבדת ותתחילו להרוויח כסף מהבית מלהיות מורה בשיעור פרטי.

 • יתרונות: מצריך מעט משאבים, מחשב, מיקרופון ומצלמה.
 • חסרונות: לא תמיד קל ללמד אחרים, דורש אחריות ענקית.

עריכת וידיאו

העולם הולך לשם, תראו את טיקטוק איזה טירוף, רילס באינסטגרם ושורט ביוטיוב. הכח שבסירטונים הוא עצום. אולי זה יכול להיות אפיק ההכנסה האון ליין הבאה שלך? תלמדו צילום ועריכת סירטונים, גם פה יש קורסים לצילום וגם מידע רב ברשת. אולי תצטרכו להשקיע גם בציוד, אבל בעיקר ותנו לדמיון שלכם לפעול.

 • יתרונות: תוכנות זולות וחינמיות עם המון מדריכים ברשת.
 • חסרונות: גם פה השוק רווי, אבל זיכרו אין לכם תקרות זכוכית!

איך עושים כסף מיוטיוב?

מוניטיזציה ב YOUTUBE, מי לא מכיר את היוטיובר MrBeast? קחו ממנו השראה! תראו איך עושים כסף מיוטיוב.

אז נכון לא כולם יהיו כמוהו, אבל לא חסרות גם “אושיות” בארץ הקודש. תוכלו לקבל כסף מיוטיוב על תכנים. תהיו יצירתיים, תנו הרבה תכנים ותקבלו עוקבים, ומשם השמיים הם הגבול!

 • יתרונות: יכולת ליצור קהל מועדף, רווח פסיבי לאחר ביסוס המותג שלכם.
 • חסרונות: דרוש השקעה בציוד וזמן לעריכה.

מכירת תמונות באינטרנט

אפשר לעשות כסף ממכירת תמונות באינטרנט. אם את צלמת, ואפילו צלמת חובבת, אפשר למכור את התמונות שלך דרך פלטפורמות כמו Shutterstock או Adobe Stock, ולעשות כסף מזה. לא מיליונים, אבל אחלה של דבר לשלב תחביב עם הכנסה פסיבית באינטרנט. אפשר כמובן למכור סירטוני וידאו ולא רק מכירת תמונות באינטרנט.

 • יתרונות: שימוש בכישורים קיימים, מינוף התחביב שלך.
 • חסרונות: תחרות גבוהה, עמלות נמוכות יחסית.

בניית משחקים ופיתוח אפליקציות

אם יש לך כישורים בתכנות, אפשר לבנות משחקים או אפליקציות ולמכור אותם דרך חנויות כמו Google Play או Apple App Store. קחו רעיון מעניין, תוכלו אפילו לעשות סיעור מוחות עם מנועי AI כמו BARD או CHATGPT שיזערו לכם לחשוב על כיוונים להרוויח כסף מבנית משחקים ופיתוח אפליקציות.

 • יתרונות: שימוש בידע וכישורים טכנולוגיים, אפשר להיות סופר יצירתיים.
 • חסרונות: דרושה השקעה בזמן וכישורים.

לקריאה נוספת בנושא:

להרוויח כסף מפודקאסט

אפשר להרוויח כסף מפודקסטים. הפקת פודקאסט בנושא שאתם אוהבים או מתמחים יכול להביא לרווח דרך פרסום בפודקאסט, מספונסרים, דרך פרסומות בתוך הפודקאסט ועד שיווק מוצרים. אחלה דרך לקחת את הידע שלכם, להפיץ אותו לעולם ולקבל כסף מזה. תהיו חלק מאותם פודקסטים מומלצים, אולי אפילו פודקאסטים לילדים או כאלו שהם סתם מצחיקים ויכולים להעביר להרבה אנשים את הזמן בפקקים או בחדר כושר. מה שחשוב הוא לעשות תוכן איכותי, זכרו התוכן הוא המלך!

 • יתרונות: נושא שמעניין לך, גמישות, יכולת לבנות קהל נאמן.
 • חסרונות: דרושה השקעה בציוד ועריכה.

טיפ של אלופים

התוכן הוא המלך בכל מה שנוגע לרשתות חברתיות, קידום עצמאי ובולטות. התמקדו בו!

התוכן הוא המלך

התוכן הוא המלך

סקרים בתשלום באינטרנט תמורת כסף

לא חסרים אתרי סקרים באינטרנט תמורת תשלום, זה פשוט וקל. לפעמים מקבלים כסף מזומן לחשבון ולפעמים קופונים ותלושים. לא מדובר במיליונים, זה לא עסק לצמיחה, אבל היי… זו אחלה דרך להכנסה נוספת מהצד, לעשות כסף כיס מהבית בפיג’מה והכל און ליין באינטרנט.

 • יתרונות: פשוט קל ונגיש.
 • חסרונות: הסכומים לא גדולים מאוד.

שיווק שותפים (Affiliate Marketing) - איך עושים מזה כסף?

שיווק שותפים זה די פשוט. אתם הופכים להיות משווקים של מוצרים של חברות אחרות. אפשר להרוויח עמלות על מכירות שנעשו דרך הקישור שלך. זה יכול להתבצע דרך נכסים אינטרנטים כמו הבלוג שלך ואף רשתות חברתיות כמשפיענים בתחומכם. שיווק שותפים זה כלי עוצמתי להרוויח כסף באינטרנט מהבית, נצלו אותו בחכמה. איפה תוכלו לעשות כסף מתוכניות שיווק שותפים? באמת שלא חסר. חברות ענק בשיווק שותפים כמו AMAZON, SHEIN, ALIEXPRESS, ASOS ואפילו כחול לבן שיווק שותפים KSP.

 • יתרונות: רווח פסיבי, אין צורך במלאי ולכן אין עלויות.
 • חסרונות: דרושה תנועה טובה ואמינות, והרבה מאוד שיווק!

הקמת חנות און ליין ומכירה באינטרנט

תבחרו את המוצר שאתם רוצים למכור, תבנו חנות, אפשר כמובן להיעזר בנשות מקצוע להקים ולשווק אותו. אתם יכולים למנף תחביבים כמו צורפות ולמכור ב ETSY. אין פה קסמים, צריך הרבה מאוד שיווק ודירוג גבוה על מנת שיקנו מכם, אבל חפשו נישות כאלו שאתן טובות בהן ויש להן ביקוש. דרך מעולה להכנסה נוספת ואפילו במידה מסוימת הכנסה פסיבית.

 • יתרונות: מינוף הכישרון שלך לעשות כסף באינטרנט.
 • חסרונות: לוקח זמן להקים, דורש משאבים לא מבוטלים ועיסוק עם לקוחות.

שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט

איך להרוויח כסף ממסחר יומי בבורסה?

זו לא המלצה לסחור יומית בבורסה. הסטטיסטיקה היא לא בעד אותם סוחרים בשוק ההון, אבל אולי תהיו הכוכבים הבאים. נדרש ללמוד היטב ולהכין עצבי ברזל ומשמעת עצמית, ועדייו זכרו – הרב מפסיד את הכסף. יש המון קורסים והמון תכני חרטא, ביחרו נכון ממי ללמוד. לא יודעים מאיפה אפשר להתחיל? תלמדו פה איך אפשר להתחיל להשקיע בבורסה.
יתרונות: אפשרות לרווחים גבוהים, גישה קלה דרך פלטפורמות אונליין.
חסרונות: סיכון גבוה, דרוש ידע רחב.

הטבה לפתיחת חשבון מסחר עצמאי חתול פיננסי אקסלנס מיטב

הטבה לפתיחת חשבון מסחר עצמאי חתול פיננסי אקסלנס מיטב

דבידנדים ממניות בבורסה - הכנסה פסיבית מהשקעה

דבידנד זה תשלום שחברה נותנת לבעלי המניות שלה. אפשר להשקיע לטווח ארוך בקרנות סל מחקות מדד בשוק ההון ולקבל דבידנדים (תשלום) על ההשקעה. אחת לכמה חודשים יכנס לחשבונכם דבידנד, סכום מסוים אחוז קטן מההשקעה שלכם במניה, תענוג!

תוכלו לבחור מדדים בבורסה, לרכוש קרנות סל פופולריות ונפוצות שמחלקות דבידנד הן בין היתר SPY המחקה את מדד ה S&P-500, ו- QQQ המחקה את מדד הנאסדק 100. ויש גם מניות כמו קוקה קולה.

 • יתרונות: מניות ערך גדולות וקרנות סל מניבות תזרים דבידנדים יציב לרב.
 • חסרונות: קבלת דבידנד גורם להון שלנו לצמוח פחות בין היתר על ידי תשלום מס דבידנדים.

הורדת טבלת הוצאות והכנסות

הורדת טבלת הוצאות והכנסות

איך עושים כסף מטיקטוק?

טיקטוק – מי לא מכיר את זה? זו כבר לא פלטפורמה לילדים בני 10. כלומר כן, גם להם. אבל גם למבוגרים. אין עדיין מוניטיזציה ישירה, ואי אפשר לעשות כסף ישיר מטיקטוק, אבל זו במת שיווק נהדרת לתכנים ולמוצרים שלכם. בהמשך אולי תוכלו לקבל מוצרים תמורת פרסום וכו. מה צריך? סירטונים מעניינים אם ערך ותוכן ואתם על הגל. תגדילו עוקבים ככל הניתן, תהיו יצירתיים ועקביים ובעיקר מחדשים ומעניינים.

 • יתרונות: כמו בכל רשת חברתית, את בוחרים את הנישה שלכם.
 • חסרונות: צריך לעבוד פה, לייצר תוכן איכותי תמיד. אי אפשר לנוח על השמרים.

ניהול אדמיניסטרטיבי און ליין

להיות מנהל אדמיניסטרטיבי, קבעת פגישות ותיאום לו”ז ואפילו מטלות מעיקות שאפשר לעשות דרך האינטרנט. יש לא מעט עסקים שעושים זאת, ויש גם לא מעט ביקוש עבור זה. הרבה עסקים רוצים לעסוק בעסק עצמו ולא בניהול הבירוקרטי. זו אחלה דרך להרוויח כסף מהבית ולעזור לאחרים. זה יכול להיות כהכנסה מהצד, או אפילו פול טיים ג’וב. Its up to you!

 • יתרונות: יש ביקוש לזה, אנשים רוצים למישהו אחר יקח את ה ש^ט שלהם.
 • חסרונות: אתם לא עצמאים על מלא, יש לכם בוס/ית עם הקפריזות שלהם…

לעשות כסף מתרגום ועריכת טקסטים

אין פה הרבה מה להוסיף, אם יש לך שליטה בשפות נוספות, ניתן להציע שירותי תרגום או עריכה תמורת כסף כמובן לחברות ולפרילנסרים. לפני שתקפצו ותגידו יש גוגל טרנסלייט, אז… לכו לנסות שמה לתרגם, זה לא ברמה מספקת. ובכלל בעולם היום השליטה בשפות היא חיונית. תעזרו לאחרים בידע, ניסיון והמיומנות שלכם. החל מחוזים בין לאומיים, דרך עובודת באוניברסיטה ועד קורות חיים, המגרש רחב מאוד.

 • יתרונות: יש לך כבר את השפה הזרה, אז אין פה מורכבות גדולה, לא נדרש להשקיע יותר מדי.
 • חסרונות: דרושים כישורי שפה גבוהים מאוד ושיווק ממוקד לקהל שלכם.

ניהול קמפיינים במדיה החברתית

אחלה דרך לעשות כסף באינטרנט מהבית. ניהול קמפיינים בשיתוף פעולה עם חברות ועצמאים, הפקת תוכן וניתוב תנועה לאתרים. יש הרבה מאוד חברות ועסקים קטנים שישמחו לתת לכם את העבודה השיווקית. לכתוב פוסטים, תוכן ממומן, קמפיין שיווקו לקדם ברשתות. תנצלו את היתרון השיווקי שלכם את היצירתיות וקחו את זה לצעד הבא!

 • יתרונות: שימוש בכישורי שיווק, עבודה מרחוק.
 • חסרונות: דרוש ניסיון והבנה בשיווק דיגיטלי.

לקריאה נוספת בנושא:

אז אפשר להרוויח כסף באינטרנט מהבית?

כאמור, בעידן הנוכחי האינטרנט מספק שפע של דרכים להרוויח כסף און ליין מהבית, ואם מתמידים אז גם בצורה פסיבית יחסית. זה יכול להיות כסף קטן ודמי כיס כהכנסה מהצד, או ממש פול טיים ג’וב.

כל דרך היא שונה מעט ודורשת משאבים שונים, אבל אין לי ספק שלפחות אחת מהן יכולה להתאים לך לעשות כסף מהבית ולהגדיל את ההכנסה החודשית. החלטה נכונה יכולה להוביל להכנסה יציבה ואף לקריירה מרוויחה בעולם הדיגיטלי. ואני מאחל לך לשלם הרבה מיסים, כי זה אומר ששורת הרווח מהעסק שלך באינטרנט היא גבוהה.

יעניין אותך גם

תגובות לחתול

התגובות על “איך להרוויח כסף באינטרנט: 24 דרכים לעשות כסף מהבית – המדריך המלא

 1. נבו הגיב:

  מעולה! הולך לנסות כמה ????

  1. חתול פיננסי הגיב:

   איזה יופי. תעדכן על מה אתה הולך.

 2. יוסי הגיב:

  asos לא asus

  1. חתול פיננסי הגיב:

   כמובן. תודה. אתקן

 3. xxx xxx הגיב:

  מאמר מעולללההההה!!!
  אהבתי ממש חתול פיננסי, מקווה שיש לך מוטיווציה להמשיך כי היא ממש ראויה לך, זה מדהים.

  1. חתול פיננסי הגיב:

   תודה רבה! בהחלט יש!

 4. שי הגיב:

  לגבי עיצוב גרפי ב-Canva, צריך לבדוק אם מותר להשתמש במוצרים שלהם בשימוש מסחרי. במידה ולא, אתם חשופים לתביעות..

  1. חתול פיננסי הגיב:

   אהלן שי,
   למיטב ידיעתי כן. אבל כמובן שכל אחד ואחת יבדקו לעצמם.

 5. עינת הגיב:

  לחצתי על הקישור להתצטרפות, אבל לא כתוב בשום מקום שאני אקבל את ההטבה של חתול פיננסי.
  איך אני אדע שקיבלתי את ההטבה?

  1. חתול פיננסי הגיב:

   היי עינת
   לחשבון מסחר עצמאי?
   זה מעביר לעמוד של פתיחת חשבון מסחר עצמאי ומשם יש קישורים לבתי ההשקעות הרלוונטים.
   אם את לא מצליחה, שתלחי לי מייל לכתובת: hatulfinancy@gmail.com ואעזור לך בשמחה.

 6. קורי הגיב:

  שלום חתול פיננסי. אמנם שקלתי מס אופציות מתוך הרשימה אבל די נתקעת במחשבה על “איך אני מוודאה שאקבל תשלום על עבודה שביצעתי באינטרנט”.
  נגיד ועיצבתי משהו או פתחתי אתר.. איך אדע שאחרי כל העבודה.. מקבל העבודה אכן ישלם?
  בקיצור- איך זה עובד ????
  תודה מראש ????????

  1. חתול פיננסי הגיב:

   שלום קורי,
   זה מאוד תלוי באופן התשלום והחוזה.
   יש לך אפשרות כמו ב FIVER במערכות שלהם. יש לך אפשרות במערכות סליקה באתר שלך, או ישירות אליך לחשבון בהעברה בנקאית/ביט/פייבוקס.
   את קובעת ומחליטה מה נכון לך.

 7. עידו הגיב:

  יש אפשרות ללמוד קורסים אצלך?

  1. חתול פיננסי הגיב:

   הי עידו,
   בקרוב מאוד יהיה לזה מענה.

 8. עידו הגיב:

  יש אפשרות ללמוד קורסים אצלך? או אמל משהו שאתה ממליץ?

  1. חתול פיננסי הגיב:

   הי עידו,
   בקרוב מאוד יהיה לזה מענה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התחברות

עדיין אין לכם חשבון?

רוצים ללמוד? לחסוך? להשקיע?

הירשמו לניוזלטר של החתול!