עלילות החתול בנדל"ן בחו"ל – מבוא #1

עלילות החתול בנדל"ן בחו"ל פרק #1 סדרת מאממרים אודות השקעות נדל"ן בחו"ל מנקודת מבטו של המשקיע
לשיתוף הכתבה

 365 צפיות

פרק #1

עלילות החתול בנדל"ן בחו"ל – גילוי נאות!

אתחיל ואומר שאני כמוני – כמוכם, משקיע! תוכלו לקרוא אודותי פה.
אני לא מלווה משקיעים, לא משווק, לא מפרסם, אלא משקיע. כל הכתוב פה הוא אך ורק על דעתי ומנסיוני ולאורך השנים כמשקיע וכיזם פרטי להשקעות אישיות שעשיתי למשפחתי לאורך השנים. השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות חלק מכובד מתיק ההשקעות האישי שלי. משתף איתכם בסדרה פה את מעשי ונסיוני לאורך השנים תחת עלילות החתול בנדל"ן בחו"ל.

רקע הסטורי קצר אודות השקעות נדל"ן בחו"ל

במסגרת עלילות החתול בנדל"ן בחו"ל חשבתי לעצמי מתי בערך כל הבאזזזז הזה התחיל? אפשר להתחיל עשורים אחורה, אבל אני סבור שיש פה 2 תפניות גדולות בשנים האחרונות:

  • 2008 – לאחר משבר הסאב-פריים, עת מחירי הנדל"ן בארה"ב קרסו.
  • בשליש האחרון של העשור הקודם, באופן גס אזור 2017. אולי ירידת שער הדולר בחציון הראשון של 2017, מ-3.8 ל-3.5 האיצה אף היא את התהליך לחיפוש השקעות בחו"ל.

השקעות נדל"ן בחו"ל החלו להיות פופולריות בשנים האחרונות כמענה להון של כ-150-300 אלף שקלים. חישבו כמה פעמים יצא לכם להתהות/לחשוב/לקרוא השאלה הבאה: "יש לי 200,000 שקלים מה לעשות איתו?". כתבתי פה מדריך שיטתי ומדוקדק על איך להשקיע נכון כסף. הון שכזה לרב יהווה רף כניסה נמוך מדי עבור השקעת נדל"ן בישראל, ומנגד מהווה מענה לכאלו שמחפשים השקעות אלטרנטיביות נוספות לשוק ההון. הפופולריות של השקעות נדל"ן בחו"ל צברה תאוצה ומהר מאוד החלו לצוץ המון יזמים ומשווקים כמעט על כל פיסת קרקע בעולם. חלקם לקחו את נסיונם מפעילות נדל"נית בישראל והעבירו אותם להשקעות נדל"ן בחו"ל. אחריםהתחילו ישירות בחו"ל. חלקם עם נסיון עשיר וחלקם ללא.

טיפ של אלופים לעלילות החתול בנדל"ן בחו"ל

לפני שצוללים הלאה ולומדים את עולם ההשקעות נדל"ן בחו"ל,  עצה קטנה ממני: תלמדו היטב את אפיק ההשקעה הזה. אל תיכנסו לעסקאות שאינכם מבינים את ההשקעה על בוריה. ככלל, תבינו את הסיכונים וההזמנויות, אל תתפתו לתשואות גבוהות, הן לרב תהיינה מעוותות או שטומן בחובן סיכון גבוה מאוד.

עלילות החתול בנדל"ן בחו"ל – מוכנים? יוצאים לדרך!

סדרת המאמרים הבאים אודות השקעות נדל"ן בחו"ל תעזור לך לבצע תהליך קבלת החלטות מושכל ונכון עבורך. היעזרו בה, יש פה המון ידע ושמתורגם למידע עבורך! אין פה שטיקים, ומשפכים שווקיים, אלא נטו ידע להעשיר את ההשכלה הפיננסית של כולנו ולתת כלים יישומיים לאפיק השקעות נדל"ן בחו"ל.

קריאה מהנה!

לפרק הבא: סוגי השקעות בנדל"ן חו"ל #2


לשיתוף הכתבה

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פייסבוק חתול פיננסילהצטרפות לקבוצת הפייסבוק – חתול פיננסיפייסבוק חתול פיננסי