התחילו כאן, כלכלת משפחה וצרכנות

28 דרכים להגדלת הכנסה והכנסה נוספת

28 דרכים להגדלת הכנסה והכנסה נוספת

גלו איך ניתן להגדיל הכנסות ולייצר הכנסה נוספת למשק הבית עם הגדלת הכנסה במקביל למשכורת. חיסכון הוא מוגבל, אבל הכנסות והגדלת ההכנסות הן לא
28 דרכים להגדלת הכנסה והכנסה נוספת

הגדלת הכנסה והכנסה נוספת

גלו איך ניתן להגדיל הכנסות ולייצר הכנסה נוספת למשק הבית עם הגדלת הכנסה במקביל למשכורת. חיסכון הוא מוגבל, אבל הכנסות והגדלת ההכנסות הן לא.

תוכן עניינים

איך להגדיל הכנסה? חשבתם על זה?

רובינו חיים מחודש לחודש על בסיס משכורת שוטפת. רובינו מנסים לחסוך ככל הניתן, אבל כמה אנחנו ממקדים את העשייה שלנו להגדלת הכנסהיצירת הכנסה נוספת בזמן הפנוי שלנו, מהביתמהכישורים האישיים שלנו ובכלל.

לפני שנצלול חשוב לי להדגיש כי לא מדובר פה בהכנסה פסיבית, אלא בעבודה שדורשת משאבים ומשמעת עצמית. לא רוצה לבאס, אבל אין פה קסמים, אלא עבודה!

הורדת טבלת הוצאות והכנסות

הורדת טבלת הוצאות והכנסות

רעיונות להגלדת הכנסה והכנסה נוספת

עבודה נוספת – במשרה חלקית, זוהי דרך מצוינת להרוויח קצת כסף נוסף בצד. אפשר למצוא משרות חלקיות במגוון תעשיות, כגון קמעונאות, שירות מזון, ושירות לקוחות.

עיסוק צד – התחילו עיסוק צד. זה אומר עסק או פרויקט שאתה עובד עליו בנוסף לעבודה במשרה מלאה. ישנם סוגים רבים ושונים של עיסוקי צד, כגון פרילנס, פתיחת חנות מקוונת וכו’.

תיפטרו מהשטויות בבוידם – תמכרו  את הפריטים הלא רצויים שלכם. בגדים, רהיטים, העגלה של הילדים כי הם כבר בני 10 או פריטים אחרים שאינכם משתמש בהם עוד. תעלו מודעה בקבוצות יד 2, זה פשוט.

עבודה מזדמנת – לעשות עבודות מזדמנות עבור אנשים בשכונה שלך. תמיד יש אנשים בשכונה שלך שזקוקים לעזרה בדברים כמו עבודה בחצר, טיולי כלבים או שמרטפות.

שיעורים פרטיים וחניכה אישית – אם אתם טובים בנושא מסוים, אתם יכולים להדריך אחרים תמורת כסף נוסף. זה יכול להיות פיזית או אונליין, כל דבר שאתם יודעים ואחרים רוצים ללמוד.

שמירה על הבית – אם אתם אנשים אחראים, אתם יכולים לשמור את הבית לאנשים שיוצאים לחופשה. זוהי דרך מצוינת להרוויח קצת כסף נוסף ולקבל להישאר בבית נחמד בחינם. יכול להיות פתרון לא רע לצעירים.

מוניטיזציה מנכסים דיגיטילים להגדלת הכנסה

חיות מחמד – בדומה לשמירת בתים. אם אתם אוהבים בעלי חיים, אתם יכולים לשמור עליהם עבור אנשים שהולכים לחופשה. זוהי דרך מצוינת להרוויח קצת כסף נוסף ולקבל כמה חברים פרוותיים. מיאו!

להשכיר חדר פנוי – אם יש לכם חדר פנוי בבית, אפשר להשכיר אותו לשותף. זוהי דרך מצוינת להרוויח קצת כסף נוסף וגם קצת חברה. הדבר יחסית מפותח אצל אוכלסיית הגיל השלישי.

תפתחו בלוג – יש לכם ידע? יש לכם יכולת כתיבה? נהדר! תתחילו לפעול. וורדפרס או וויקס לא משנה. אפשר להרוויח כסף באמצעות פרסום, שיווק שותפים או מכירת מוצרים או שירותים, ויודעים מה זה גם אחלה תחביב, אחד שיודע:)

סקרים אונליין – ישנם אתרים רבים שישלמו לך כדי לקחת סקרים מקוונים, זה אחד מהם. זוהי דרך מצוינת להרוויח קצת כסף נוסף בזמנכם הפנוי, אחלה דרך להרוויח הכנסה נוספת מהבית.

קורס דיגיטלי – אם יש לכם מומחיות בנושא מסוים, אתם יכול ליצור קורס דיגיטלי ולמכור אותו לאנשים בכל רחבי העולם. אל תגבילו את עצמכם רק לישראל ולשפה העברית, תחשבו רחב וגלובלי. פעם אחת אתם עושים קורס ומוכרים אותו בהמשך כהכנסה פסיבית יחסית להגדלת ההכנסה שלך.

תכתבו ספרים – זה יכול להיות אלקטרוני. אם יש לכם רעיון נהדר לספר אלקטרוני, אתם יכולים לפרסם אותו בעצמכם ולמכור אותו באינטרנט, או פיזי ברשתות הספרים.

קבוצות פייסבוק – רשתות חברתיות בכלל ופייסבוק בפרט יכולים להוות כר נוח מאוד למוניטיזציה. צרו לכם קהל רחב שמעוניין שמוצר או השירות שאתם יכולים לתת והנה לכם שיווק אורגני מספר 1 שיכול להכניס לא מעט כסף, כחלק מהניסיונות להגדלת ההכנסה שלכם.

ובכלל, פה תוכלו לקרוא על עוד המון דרכים להרוויח כסף באינטרנט און לייו.

עוזרים וירטואלים – עוזרים וירטואליים מספקים סיוע אדמיניסטרטיבי, טכני או יצירתי ללקוחות ממיקום מרוחק. מי מאיתנו לא רוצה סיוע בכל מיני מטלות בירוקרטיות. מכיר כאלו שעשו מזה עסק מצליח מאוד.


להטבה ייחודית לפתיחת חשבון מסחר עצמאי

תהפכו ללקוח סמוי – לקוחות כאלו מקבלים תשלום כדי לבקר בבתי עסק ולדווח על חוויותיהם, זה סוג של פרסום ויש לא מעט בתי עסק שירצו זאת. זוהי דרך מצוינת להרוויח קצת כסף נוסף ולקבל מזון ומוצרים בחינם. תראו את כל הסירטונים שרצים ברשת של כל מיני “מבקרי מסעדות”. אפשר להצטרף פה.

שיווק שותפים – אתם מאמינים במוצר מסוים? נהדר! תבקשו לשווק אותו ותתוגמלו על סגירות ו/או לידים. הנפוצים ביותר אלו אתרי מכירות כמו AMAZON, ויש גם ישראלים.

פרילנס לכישורים שלכם – אם יש לכם כישורים בכתיבה, עריכה, עיצוב או פיתוח, אתם יכולים לתת שירותי פרילנס שלך ללקוחות באינטרנט. CANVA לדוגמה זה אחלה של דבר לחובבי העיצוב. לא סגורים על אפיקים, כנסו ל-FIVER.

ערוץ YouTube – אם אתם יצירתיים ויש לכם כישרון לווידיאו, אתם יכול לפתוח ערוץ YouTube ולהרוויח כסף באמצעות פרסום. לא צריך הרבה, בתכלס רק טלפון! זה לא ברגע אחד, לוקח זמן ואתם צריכים למצוא נישה ייחודית ומעניינת, אבל פוטנציאל ההכנסה הנוספת הוא גדול מאוד!

משפיעני רשת – לא משנה באיזו מדיה דיגיטלית, תוכלו להיות משפיעני רשת. היום צריך רק טלפון ואתם יכולים להיות על הגל. זה ידרוש לא מעט משאבים ובעיקר זמן ומשמעת עצמית, אבל הפוטנציאל פה הוא עצום. החל מקבלת מוצרי בחינם ועד לתשלום לפרסום מוצרים.

פודקאסט – אוהבים לדבר ולשתף את המחשבות שלך, אפשר להתחיל פודקאסט ולהרוויח כסף באמצעות פרסום. פה הדבר דורש השקעה ראשונית של מאות ואפילו אלפי שקלים בהתאם לציוד.

אפליקציה – אם יש לכם רעיון נהדר לאפליקציה, אתם יכולים לפתח אותה ולמכור אותה בחנות האפליקציות.

מכירות און ליין – אתם יודיעם לצלם יפה? תעלו לאתרי מכירה. אתם צורפים בחסד עליון, חפשו אתרים שתוכלו למכור בהם. אין סוף לאפשרויות פה. יש לכם אין ספור אתרים, זה אחד מהם.

השקעות – אחת האפשרויות לקבלת תזרים והגדלת הכנסה חודשית יכולה לבוא לידי ביטוי מדבידנדים בהשקעותשוק ההוןנדל”ן וואט אבר, אפשר לייצר תזרים והגדלת הכנסה.

השכרת חניה – יש לכם חניה ולא צריכים אותה? פרסמו הודעה. זה רווח נקי.

טיפ של אלופים

מוניטיזציה מרשתות חברתיות היא ללא סוף, דורשת יצירתיות ומשמעת עצמית, אבל יכולה מאוד לתגמל לטווח הארוך, זה לא מגיע בין לילה, קחו את הזמן ואל תתיאשו!

השכרת מחסן – אותו כנ”ל כמו חניה, אם יש לכם ואתם לא צריכים אחרים ישמחו לשכור מכם אותו וככה תוכלו לייצר הגדלת ההכנסה על הנכס שלכם.

מכירת מזון ביתי – אתם יודעים לבשל? כוכבי ארוחת שישי? נסו לפתח את הכישרון הזה למודל עסקי ותמכרו מזון לאחרים על מנת להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם.

עשו זאת בעצמכם – צביעת בית, החלפת שמן ברכב, פתיחת סתימה וכו’, אלו פעולות שניתן לעשות לבד/הדרכה קצרה באינטרנט. לעיתים זה יכול לחסוך מאות ואלפי שקלים. טובים בזה? תציעו גם לאחרים תמורת תשלום.

בדיקת אתרים – אפשר לעשות בדיקות לאתרי אינטרנט ולקבל מזה כסף.

איך ניתן להגדיל הכנסות – סיכום

ישנן הרבה דרכים להגדיל את ההכנסות כפי שניתן לקרוא במאמר. חלקן יכולות להתאים וחלקן לא. הגדלת הכנסה לא נעשית בין לילה וזה לוקח זמן! אל תתפתו לשרלטנים שמבטיחים התעשרות מטורפת מאיזה מכס דיגיטלי, תבינו מה מתאים לכם ותבינו בעיקר שהנסה נוספת והגדלת ההכנסה החודשית שלכם היא לא פסיבית ודורשת משאבים. אז יאללה… שלוש ארבע ולעבודה!

 • האם באמת אפשר לעשות כסף, מוניטיזציה, מרשתות חברתיות

  בהחלט! החל משיתופי פעולה עם גופים מסחריים ועד מכירת מוצרים ושירותים.

 • אין לי רעיונות לתוכן שאני יכולה לייצר, מה עושים?

  אפשר לגגל ברשת את הרעיון ולקבל השראה מאחרים, אפשר להיעזר במנועי חיפוש AI כמו CHATGPT ואפשר סתם לשאול חברים ומכרים.

 • במה הכי קל ומהר לעשות כסף להגדלת הכנסה?

  אין פה תשובה פשוטה וקלה. לטווח הקצר כמו שאלונים ועבודות נוספות יוכלו לתת מענה, לטווח הארוך עולם הדיגיטל שמתפתח מיום ליום יכול להיות ביצת הזהב הבאה.

יעניין אותך גם

תגובות לחתול

התגובות על “28 דרכים להגדלת הכנסה והכנסה נוספת

 1. דורון דן הגיב:

  בהחלט רעיונות מצויינים. תודה

  1. חתול פיננסי הגיב:

   תודה רבה

   1. חתול פיננסי הגיב:

    אין על מה

 2. פריסיליה הגיב:

  תודה רבה אחלה מאמר!
  היית שמחה אם בחלק מההצעות שחלקת כאן היית מצרף לינקים לאיך/ איפה מתחילים? כמו לדוגמא איך הופכים ללקוח סמוי? איך מגיעים לזה? או איך מגיעים לאנשים שצריכים עוזר וירטואלי?
  תודה רבה!

  1. חתול פיננסי הגיב:

   100%.
   אעשה זאת בהקדם

 3. מיכל הגיב:

  חתול,
  איך עושים שיווק שותפים? אתה יכול לתת קישור קונקרטי למאיפה מתחילים?
  תודה!

  1. חתול פיננסי הגיב:

   בשמחה. אבל לאילו מוצרים/שירות את מחפשת?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התחברות

עדיין אין לכם חשבון?

רוצים ללמוד? לחסוך? להשקיע?

הירשמו לניוזלטר של החתול!